0
0
0

نسخه لگویی «جنگ ستارگان» در راه است

به گزارش هفت پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ددلاین؛ نسخه لگویی (قطعات خانه‌سازی) «جنگ ستارگان: قسمت ویژه تعطیلات» (Star Wars Holiday Special) با همکاری شرکت لگو و دیزنی ساخته شده و روز ۱۷ نوامبر (۲۷ آبان ۹۹) روی سرویس پخش اینترنتی دیزنی پلاس منتشر می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ددلاین، نسخه لگویی جنگ ستارگان: قسمت ویژه تعطیلات با الهام از فیلمی به همین نام به کارگردانی استیو بیندر (Steve Binder) ساخته شده و داستان دور هم جمع شدن رِی، فین، پو، رُز و درویدهای محبوب به مناسبت روز زندگی را روایت می‌کند. روز زندگی یک تعطیلات خیالی مختص ووکی‌هاست که برای گرامیداشت زیبایی ها و موجودات زنده سرزمین چوباکا،کاشیک، به این عنوان نامگذاری شده است.

داستان قسمتی که ماه نوامبر (آبان) پخش می‌شود، پس از رویدادهای جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر اتفاق می‌افتد و در آن ری و بی بی-۸ عازم یک ماجراجویی می‌شوند؛ ری به صورت اتفاقی یک معبد جدای (Jedi temple) کشف می‌کند و سعی می‌کند اطلاعات بیشتری در این باره به دست آورد اما در شرایطی پیچیده گرفتار می‌شود. او و بی بی-۸ باید راه خروج از معبد را پیدا کرده و سروقت برای جشن‌های روز زندگی پیش دوستانشان برگردند.

کن کانینگهام (Ken Cunningham) سازنده نسخه لگویی پارک ژوراسیک و مجموعه مرد عنکبوتی کارگردانی این قسمت و دیوید شاین (David Shayne) نویسندگی آن را برعهده داشتند.

2020-08-23 09:35:32 | توسط : مهراوه شایگان | فیلم و تئاتر | جهان

164
| |